Piiluja - Erootiline lühijutt, Cecilie Rosdahl
et
Ses
Cecilie Rosdahl

Piiluja - Erootiline lühijutt

Uygulamada dinle
0:32:14
"„Selle hotelli juures on midagi ainulaadset, midagi, mida teistest hotellidest ei leia - niipalju kui mina tean - ja see hotell siin on mõeldud ainult kõige jõukamatele klientidele. Seda nimetatakse MÄNGURUUMIKS. See on koht, kus sa saad maksta, teiste paaride seksimise piilumise eest. Hotelli külastajad võivad seal ka üksteisega seksida. Erutav ja eriline on aga see, et ka vastasoleva seina taga jälgib üks silmapaar kõike läbi pilu, mis sulgub kohe, kui seksimine lõpeb.

Lühijutt on avaldatud koostöös Rootsi filmiprodutsendi Erika Lust. Tema eesmärk on anda edasi inimloomust ja selle mitmenäolisust jõuliste erootiliste lühijuttude kaudu, mis ühendavad endas kirge, intiimsust, iha ning armastust."

Cecille Rosdahl on Taani autor ja kunstnik. Ta õppis kunsti Taani kunstiakadeemias Det Fynske Kunstakademi ja kirjutamist Lõuna-Taani ülikoolis. Cecile Rosdahl on saanud mitmeid auhindu oma tegevuse eest nii kunstniku kui ka autorina.
İzlenim
Kitaplığıma ekle
Uygulamada dinle
0DinleDinleyiciler
0İzlenimler

İzlenimler

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Kitabı ne kadar sevdiniz?

Giriş yap veya Kaydol

Uygulamayı açın ve dinleyin

Bookmate artık sesli kitaplar sunuyor! Dinlemeniz için kitaplarımız var ama şimdilik bunu uygulamalarımız üzerinden yalnızca telefon veya tabletle yapabilirsiniz.

Piiluja - Erootiline lühijutt, Cecilie Rosdahl
Piiluja - Erootiline lühijutt
1x4:20-2:20:15
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)