Misterin e Dhomës së Verdhë, Gaston Leroux
sq
Gaston Leroux

Misterin e Dhomës së Verdhë

Bu kitabı okumak için Bookmate’e EPUB ya da FB2 dosyası yükleyin. Bir kitabı nasıl yüklerim?
Gazetari dhe mjeku i dyshuar amator Joseph Rouletabille është dërguar për të hetuar një çështje penale dhe e merr me vete shokun e tij avokatin Sainclair. Vajza 30-vjeçare e pronarit të kështjellës, u gjet në afërsi të kritikës së goditur në një dhomë ngjitur me laboratorin e tij në kështjellën, me derën e mbyllur ende nga brenda.
547 yazdırılmış sayfalar

İzlenimler

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Kitabı ne kadar sevdiniz?

Giriş yap veya Kaydol
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)