Wszystkiego najlepszego, kochanie - opowiadanie erotyczne, Cecilie Rosdahl
pl
Ses
Cecilie Rosdahl

Wszystkiego najlepszego, kochanie - opowiadanie erotyczne

Uygulamada dinle
"Upinam włosy i wyjmuję składniki na tort urodzinowy – ananasa, makaroniki i marcepan. Ananas sprawia, że dobrze smakuje, kiedy robię mu loda, w przeciwieństwie do na przykład szparagów. Wolałabym, żeby to, co połykam, smakowało dobrze. Nakładam warstwami krem ananasowy i makaroniki, potem wstawiam ciasto do lodówki, przeciągam się i udaję się do łazienki."To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności, intymności, pożądania i miłości.

Cecilie Rosdahl to duńska pisarka i artystka. Studiowała sztukę w Duńskiej Akademii Sztuki Det Fynske Kunstakademi oraz scenariopisarstwo na University of Southern Denmark. Otrzymała wiele grantów zarówno w ramach pracy artystycznej, jak i jako pisarka.
0:45:58
Yayımcı
LUST

İzlenimler

Kitabı ne kadar sevdiniz?

Giriş yap veya Kaydol

Uygulamayı açın ve dinleyin

Bookmate artık sesli kitaplar sunuyor! Dinlemeniz için kitaplarımız var ama şimdilik bunu uygulamalarımız üzerinden yalnızca telefon veya tabletle yapabilirsiniz.

Wszystkiego najlepszego, kochanie - opowiadanie erotyczne, Cecilie Rosdahl
Wszystkiego najlepszego, kochanie - opowiadanie erotyczne
1x4:20-2:20:15
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)