Brzydkie kaczątko, Hans Christian Andersen
pl
Ses
Hans Christian Andersen

Brzydkie kaczątko

Uygulamada dinle
Brzydkie kaczątko to jedna z najbardziej znanych baśni J. Ch. Andersena. To historia pisklęcia, które wykluło się i wychowało w kaczej rodzinie i jako inne, większe, brzydsze od żółtych kaczątek, przez długi czas musiało znosić przykre słowa i szyderstwa.
Baśń Brzydkie kaczątko dotyka uniwersalnego problemu - oceniania przez pryzmat wyglądu, wyśmiewania inności, przy jednoczesnym braku dostrzegania takich zalet jak wrażliwość, czy wyjątkowa osobowość.
Narratorem niniejszego audiobooka jest Piotr Bajtlik - aktor, aktor dubbingowy i lektor - znany z setek ról dubbingowych w polskich wersjach filmów i seriali.
Poprzez niniejszy projekt audio chcemy nie tylko prezentować najwybitniejszą światową literaturę w znakomitych interpretacjach, lecz także - pomagać! 20% wpływów ze sprzedaży naszych audiobooków zostanie przeznaczone na pomoc małym podopiecznym Programu Pajacyk - prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną.
0:30:53
Telif hakkı sahibi
Author's Republic

İzlenimler

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Kitabı ne kadar sevdiniz?

Giriş yap veya Kaydol

Uygulamayı açın ve dinleyin

Bookmate artık sesli kitaplar sunuyor! Dinlemeniz için kitaplarımız var ama şimdilik bunu uygulamalarımız üzerinden yalnızca telefon veya tabletle yapabilirsiniz.

Brzydkie kaczątko, Hans Christian Andersen
Brzydkie kaczątko
1x4:20-2:20:15
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)