Ілюзія Бога, Річард Докінз
uk
Kitaplar
Річард Докінз

Ілюзія Бога

Oku
529 yazdırılmış sayfalar
  • 👍1
Річард Докінз спонукає читача неупереджено поглянути на сенс релігії, не нав’язуючи власної думки, а заохочуючи до самостійних роздумів і висновків. Автор розглядає особливості так званої «ейнштейнівської релігії», за якою Бог — це метафора на позначення загадковості Всесвіту, критикує «гіпотезу про Бога», осмислює, чи дійсно релігія є регулятором моральності, розкриває значення еволюції та природного добору. Кожну свою тезу науковець підкріплює цікавими історичними фактами та посиланнями на достовірні джерела.
İzlenim
Kitaplığıma ekle
Oku
  • 👍Okumaya değer1
Giriş yap veya Kaydol
Uliana
Ulianabir izlenim paylaşıldıgeçen ay
👍Okumaya değer

Безперечно чудова книга. Автор в доступній формі пояснює всю термінологію , а після прочитання не залишається і сліду сумнівів. Ідеально підійде тим, хто задумався, проте шукає підтвердження для своїх думок.

Николай Николаевич
Николай Николаевичalıntı yaptıgeçen ay
Уявімо, разом із Джоном Ленноном, світ без релігій. У ньому немає терористів-смертників, не було 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, не було 7 липня 2005 року в Лондоні, не було хрестових походів, полювання на відьом, «порохової змови», поділу Індії, воєн між Ізраїлем та Палестиною, різанини між сербами, хорватами й мусульманами, гонінь проти євреїв за христовбивство, північноірландської «проблеми», «убивств честі» та телевізійних євангелістів у лискучих костюмах, які, розмахуючи своїми кучерями, стрижуть грошенята з легковірних слухачів (адже «Бог заповідав віддати все до останнього»). Уявіть, що немає Талібану, який підриває стародавні монументи, не відбуваються прилюдні страти за святотатство чи шмагання жінок батогом за те, що показали сантиметр оголеної шкіри
yavgucciatihuiebuchiy5
yavgucciatihuiebuchiy5alıntı yaptı2 ay önce
Можливо, комусь із вас здається, що агностицизм — цілком обґрунтована позиція, тоді як атеїзм так само догматичний, як і релігійна віра?
Anatoliy Fruzelshtauen
Anatoliy Fruzelshtauen alıntı yaptı3 ay önce
янів від нічних ароматів плюмерії та бругмансії.
Книги по-українськи, Natalia Lyhach
Новинки, Bookmate
Bookmate
Новинки
  • 89
  • 141
Нон-фікшен, Марія Кучеренко
Марія Кучеренко
Нон-фікшен
  • 123
  • 2
Нон- фикшн, Sunakojane🌿
Sunakojane🌿
Нон- фикшн
  • 37
  • 1
Лист маст рид , Vera Pustova
bookmate icon
Tek ücret. Yığınla kitap.
Sadece bir kitabı değil bütün bir kütüphaneyi satın alırsınız… hem de aynı fiyata!
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)