Психологія впливу, Роберт Б. Чалдині
uk
Kitaplar
Роберт Б. Чалдині

Психологія впливу

Oku
Світовий бестселер! Найпопулярніша робота всесвітньо відомого соціального психолога.
У своїй книжці автор доступно і детально описує методи психологічного впливу на людей, закони психологічного тиску і створення конкуренції.
Використовуючи яскраві приклади з життя, Чалдині дає унікальні поради, як викорінити із себе синдром жертви і не потрапити на гачок нав`язливої реклами і всюдисущих продавців «дивовижного товару тільки тут і тільки для вас».
Книжка навчить вас правильно спілкуватися, розуміти поведінку інших та розпізнавати маніпуляторів людською свідомістю. Svіtovij bestseler! Najpopuljarnіsha robota vsesvіtn'o vіdomogo socіal'nogo psihologa.
U svoїj knizhcі avtor dostupno і detal'no opisuє metodi psihologіchnogo vplivu na ljudej, zakoni psihologіchnogo tisku і stvorennja konkurencії.
Vikoristovujuchi jaskravі prikladi z zhittja, Chaldinі daє unіkal'nі poradi, jak vikorіniti іz sebe sindrom zhertvi і ne potrapiti na gachok nav`jazlivoї reklami і vsjudisushhih prodavcіv «divovizhnogo tovaru tіl'ki tut і tіl'ki dlja vas».
Knizhka navchit' vas pravil'no spіlkuvatisja, rozumіti povedіnku іnshih ta rozpіznavati manіpuljatorіv ljuds'koju svіdomіstju.
405 yazdırılmış sayfalar

İzlenimler

Микола Бутрей
Микола Бутрейbir izlenim paylaşıldı11 gün önce
👍Okumaya değer

Дуже цікаві спостереження за діями людей...

andrshetelya
andrshetelyabir izlenim paylaşıldı3 ay önce
👍Okumaya değer
💡Çok Şey Öğrendim
🎯Değer

Дуже цікава!

Сергій Мостюк
Сергій Мостюкbir izlenim paylaşıldı4 ay önce

Книжку не читав, але думаю, що багато ідей з неї є на просторах інтернету. Мабуть і в цій статті є щось з неї https://www.bizmaster.xyz/2017/10/6-sposobiv-utrymaty-uvagu-korystuvacha.html

Alıntılar

tiger tgr
tiger tgralıntı yaptı10 ay önce
Полонених часто просили робити антиамериканські та прокомуністичні заяви в настільки м’якій формі, що ці заяви здавалися несуттєвими («Сполучені Штати недосконалі», «У соціалістичних країнах немає безробіття»). Однак, підкоряючись цим мінімальним вимогам, полонені американські солдати підштовхували самих себе до виконання більш суттєвих вимог. Людину, яка тільки-но погодилася з тим, що Сполучені Штати недосконалі, можна запитати, чому, на її думку, це так. Після цього її можна попросити скласти список «проблем американського суспільства» і підписатися під ним. Потім її можна попросити ознайомити з цим списком інших полонених. Пізніше цій людині можна запропонувати написати нарис з цієї теми.

Китайці потім могли використовувати ім’я і нарис такого солдата в антиамериканських радіопрограмах, які транслювали не тільки на весь табір, але й на інші табори для військовополонених у Північній Кореї, а також на захоплені американцями південнокорейські території. Несподівано ні в чому не винний солдат виявлявся «колабораціоністом», що допомагає ворогові. Знаючи, що написала той злощасний нарис без особливого примусу, людина змінювала уявлення про самого себе, щоб відповідати ярлику «колабораціоніст», наслідком чого ставала тісніша співпраця з ворогом. Таким чином, як пише лікар Шайн, «більшість солдатів співпрацювала з противником в той чи інший час, роблячи вчинки, які здавалися самим солдатам тривіальними, але які китайці спритно обертали на власну вигоду... Китайцям це особливо добре вдавалося, коли в ході допиту вони домагалися різного роду зізнань»3.
b8029529662
b8029529662alıntı yaptı4 ay önce
Секрет цього успіху полягає в тому, як вони формулюють свої вимоги, як вони озброюють себе тим чи іншим знаряддям впливу, що існує в межах соціального оточення.
b6643682936
b6643682936alıntı yaptı5 ay önce
Все слід робити настільки простим, наскільки це можливо, але не простішим.
Альберт Ейнштейн

Kitap raflarında

Книги по-українськи, Natalia Lyhach
Українською, shershnev222
shershnev222
Українською
  • 124
  • 114
UX, Aliona Vozna
Aliona Vozna
UX
  • 26
  • 36
Бестселери, Bookmate
Бизнес, Space Tapes
Space Tapes
Бизнес
  • 103
  • 11
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)