Прагнучи відродити мистецтво руху, з наукових лабораторій Гарварду автор вирушає в Північну Америку, до індіанського народу тараумара, представники якого без відпочинку долають навіть 80-кілометровий марафон.
Bunu zaten okudunuz mu? Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
👍👎
İzlenimler
androshchuk run (androshchuk)bir izlenim paylaşıldı5 yıl önce
Класна книга. Була моєю першою книгою (https://androshchuk.com), яку прочитав про біг. Мені дуже сподобалась, цікаво написана та є досить мотивувальною.
burbanirynabir izlenim paylaşıldı5 yıl önce
👍Okumaya değer
💡Çok Şey Öğrendim
🎯Değer
🚀Elden Düşmeyen
Не можна відірватися! Прочитала на одному диханні 😄
Kate Dbir izlenim paylaşıldı6 yıl önce
Очень вдохновляющая книга!
Alıntılar
kykyalıntı yaptı5 yıl önce
хвилини, — якось сказав: «Щоранку в Африці прокидається газель — вона знає, що мусить бігти швидше, ніж найпрудкіший лев, інакше її уб’ють. Щоранку в Африці прокидається лев — він знає, що мусить бігти швидше, ніж найповільніша газель, інакше помре з голоду. Не важливо, лев ти чи газель — коли зійде сонце, ти мусиш бігти»
Блажко Любовalıntı yaptı5 yıl önce
Щоранку в Африці прокидається лев — він знає, що мусить бігти швидше, ніж найповільніша газель, інакше помре з голоду. Не важливо, лев ти чи газель — коли зійде сонце, ти мусиш бігти».
inradiancealıntı yaptı2 yıl önce
Nike заснував Філ Найт — бігун з Університету Орегону, який міг продати будь-що будь-кому, і Біл Бауерман — тренер із того ж Університету, який думав, що знає абсолютно все. Поки ці два чоловіки не зустрілися, в світі не існувало ні сучасних бігових кросівок, ні більшості теперішніх травм від бігу.