Лоран Гунель

Бог завжди подорожує інкогніто

Nataly Devyashinaalıntı yaptı3 yıl önce
Я дізнався, що, коли кандидат заходить, слід помовчати кілька хвилин. Якщо він починає говорити сам — маю справу з безперечним лідером. Якщо ж чекає, поки дадуть слово, — на ньому вже стоїть тавро підлеглого.
Сvitla Mialıntı yaptı2 yıl önce
спочатку ти маєш зрозуміти, що робить тебе унікальним. В іншому разі так і «щезатимеш» на користь інших
Olek Fominalıntı yaptı2 yıl önce
— Та оскільки ми тут виливаємо одне одному душу, мушу сказати, що це дуже гнітюче. Мені треба вірити в те, що я роблю, заради чого встаю зранку. Мені треба відчувати, що моя праця для чогось потрібна, навіть якщо безпосередньо чогось великого не стосується. Щонайменше, мені треба відчувати задоволення від добре виконаної роботи. Але якщо треба робити нісенітниці лише з метою збагатити акціонерів, які геть не цікавляться підприємством, — це ні до чого не приведе. Мені треба, щоб моя робота мала сенс.

— Алане, ти ідеаліст.

— Так, безперечно.

— Чудово, але ти помилився епохою. Ми живемо серед циніків, і, щоб вижити, треба ставати циніком самому.

— Я… не погоджуюся. Я не хочу переймати такий світогляд. Інакше все, що ми робимо, не має сенсу. Я не можу погодитися, що моє життя тягтиметься на роботі лише з метою заробити на поїсти-поспати-порозважатися. Це позбавлено будь якої мети.
Diana Sakevychalıntı yaptıgeçen yıl
Життя – то є ризик.

Якщо ти не ризикував – ти й не жив.

Саме ризик дає… присмак шампанського.

Сестра Емманюель
Максим Зікранецьalıntı yaptıgeçen yıl
Не буває великих проблем. Бувають лише маленькі люди.
andriialıntı yaptıgeçen yıl
— Алане, жертви не бувають щасливими. Чуєш? Не бувають.
Helen Pastushenkoalıntı yaptı2 yıl önce
Той, хто підлаштовується під правила, просто не хоче думати самостійно!
Helen Pastushenkoalıntı yaptı2 yıl önce
Якщо хтось дорікає несправедливо, у жодному разі не можна виправдовуватися — так ви підтверджуєте його слова!
Helen Pastushenkoalıntı yaptı2 yıl önce
Зрештою, що є компанія, як не угруповання людей, які відчувають емоції, разом працюючи над одним проектом?
Khrystyna Rashkevychalıntı yaptı2 yıl önce
— Алане, жертви не бувають щасливими.
Nataly Devyashinaalıntı yaptı3 yıl önce
Ми самі мусимо стати тими змінами, яких хочемо домогтися від світу
Nataly Devyashinaalıntı yaptı3 yıl önce
я також певен, що ніхто з-поміж нас не може змінити світ. Але принаймні треба не опускати руки, не відмовлятися від того, у що віриш, не зраджувати свої цінності. Інакше майбутнє буде дуже сумним.
Nataly Devyashinaalıntı yaptı3 yıl önce
Ніколи не відкладай на пізніше те, що допомагає зростанню.
Nataly Devyashinaalıntı yaptı3 yıl önce
Людська натура влаштована так, що звикає до всього. Ну, майже до всього. Мушу визнати: те, що вимагало надлюдських зусиль спочатку, потребувало лиш трохи рішучості за тиждень.
Timur Suleimanovalıntı yaptıevvelsi gün
непоганим методом є час від часу обирати поведінку чи дії, яких зазвичай ти ретельно уникаєш
Timur Suleimanovalıntı yaptıevvelsi gün
його, як і багатьох інших, ти ніколи більше не зустрінеш — то просто якісь незнайомці. Твоє життя, твоє майбутнє від них не залежить, правда? Однак ти відчуваєш потребу якось... підлаштуватися, щоб вони тебе оцінили. Ти боїшся, що в тобі розчаруються і тебе відкинуть. Тому ж бо ти й не дозволяєш собі висловлювати справжні думки й почуття, діяти так, як тобі хочеться. Ти намагаєшся адаптуватися під очікування інших. Причому, Алане, тебе ніхто не просить — ти так робиш з власної ініціативи.
Weronika Dnistryanskaalıntı yaptı3 gün önce
— Я переконаний, — вів далі він, — що всі зміни приходять ізсередини тебе — не ззовні. Ані організація, ані уряд, ані новий шеф, ані об’єднання, ані супутниця життя не змінять твого існування. Поглянь на політику: щоразу люди покладаються на когось, хто має змінити їхнє буття, — хіба спрацьовує? Міттеран 1981-го, Ширак 1995-го, Обама 2008-го... Щоразу — розчарування. Зрештою, вони вирішують, що помилилися людиною, зробили неправильний вибір. Насправді ж проблема в іншому. Реально ніхто не змінить твоє життя, крім тебе самого. Тому й треба опанувати себе.
Weronika Dnistryanskaalıntı yaptı3 gün önce
«Та це ж платонівська печера! Платон описував людей, народжених у темній печері, які ніколи її не полишали. Ця печера була для них усім світом. Вона була похмура, але знайома їм, тож вони почувалися впевнено. Вони геть відмовлялися вийти з неї, бо не знали, що чекає на них назовні, тож думали, що там небезпечно. Таким чином, вони не мали змоги виявити, що цей незнайомий простір насправді сповнений сонця, краси, волі...

Багато людей сьогодні живе в платонівській печері, не усвідомлюючи цього. Вони жахаються незнайомого, відмовляються від будь-яких змін в особистому житті. У них є ідеї, проекти, мрії, але вони їх ніколи не реалізують, паралізовані тисячею необґрунтованих страхів. Руки й ноги їм сковані кайданами, ключ від котрих є лише в них самих. Печера та їх душить, але вони її ніколи не полишать.
Weronika Dnistryanskaalıntı yaptı6 gün önce
— Знаєш, кожен вільний дивитися на життя, як на площу, засіяну пастками, які треба оминати, або ж як на майданчик для ігор, де в кожному закутку є якийсь цікавий досвід, який збагачує.
Weronika Dnistryanskaalıntı yaptı6 gün önce
— Уяви, — сказав Дюбрей, — на що буде схожий світ, коли жодна ситуація не в змозі примусити тебе почуватися незручно.
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)