Потік. Психологія оптимального досвіду, Мігай Чиксентмігаї
uk
Kitaplar
Мігай Чиксентмігаї

Потік. Психологія оптимального досвіду

Oku
Мігай Чиксентмігаї — відомий американський психолог та почесний професор Клермонтського університету, член Американської академії освіти, Американської академії наук та мистецтв і Національної академії досліджень дозвілля. Автор близько 20 книжок і понад 120 статей про творчість і щастя, він зробив неоціненний внесок у розвиток сучасної психології, досліджуючи такі незвичайні теми, як щастя, креативність та особисте благополуччя. Що робить людей щасливими? Як повністю реалізувати свій потенціал і досягти внутрішньої гармонії? Автор відповідає на обидва запитання, причому вельми нетривіально. Спираючись на численні дослідження, він стверджує, що відчуття щастя дає людині так зване переживання потоку — радості, творчості, цілковитої зануреності в життя, реалізації свого потенціалу. І воно доступне кожному з нас… Переконайтеся, що бути щасливим легко, — та станьте одним з таких!
484 yazdırılmış sayfalar

İzlenimler

Galyna Shostak
Galyna Shostakbir izlenim paylaşıldı11 gün önce
👍Okumaya değer
🔮Gizli Derinlikler
🎯Değer

Ця книга змінила моє життя

Alıntılar

Nataly Devyashina
Nataly Devyashinaalıntı yaptı2 yıl önce
Щоб упоратись із тривалими і стресами сучасного життя, людина має стати незалежною від соціального оточення настільки, щоб перестати реагувати на його стимули виключно в площині заохочень і покарань. Для досягнення такої автономії вона має навчитися сама забезпечувати собі винагороди. Вона має розвинути в собі здатність знаходити задоволення й мету незалежно від зовнішніх обставин.
Alexander Kononenko
Alexander Kononenkoalıntı yaptı3 ay önce
досягнення такої автономії вона має навчитися сама забезпечувати собі винагороди. Вона має розвинути в собі здатність знаходити задоволення й мету незалежно від зовнішніх обставин.
Timea Geshten
Timea Geshtenalıntı yaptı4 ay önce
щастя не є чимось, що трапляється. Це не результат талану або випадку. Його не можна придбати за гроші або домогтися силою. Воно залежить не від зовнішніх подій, а радше від того, як ми їх інтерпретуємо. Щастя — це стан, який кожен має готувати, культивувати й підтримувати особисто.

Kitap raflarında

Книги по-українськи, Natalia Lyhach
Саморозвиток і мотивація, Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Саморозвиток і мотивація
 • 24
 • 157
Українською, shershnev222
shershnev222
Українською
 • 124
 • 114
Психологія, Bohdan Kucher
Bohdan Kucher
Психологія
 • 3
 • 7
Українською   , Elena Shubenkova
Elena Shubenkova
Українською
 • 41
 • 5
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)