Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес, Джейсон Фрайд, Давід Хейнемейєр Ханссон
uk
Kitaplar
Джейсон Фрайд,Давід Хейнемейєр Ханссон

Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес

Oku
Настав час відкинути традиційні уявлення про ведення бізнесу! Дізнайтеся, як започаткувати справу чи вдосконалити ведення бізнесу. Автори крок за кроком навчать вас, як почати справу; пояснять, чому вам треба менше, ніж ви думаєте; порадять, як зробити так, щоб про вас дізналися; порекомендують, кого і коли варто взяти на роботу, а також як з усім цим упоратися. Книжка надихає та дає практичну базу для руху вперед!
213 yazdırılmış sayfalar

İzlenimler

Viktoriya Kravchenko
Viktoriya Kravchenkobir izlenim paylaşıldıgeçen yıl
👍Okumaya değer

Цікавий світ власного досвіду автора, певні виводи і кейси беру до уваги.
деякі поради протестую в себе.

Роман Кудрявцев
Роман Кудрявцевbir izlenim paylaşıldı3 yıl önce
👍Okumaya değer
🔮Gizli Derinlikler
🚀Elden Düşmeyen

Много интересного) Написана на простом языке, без сложных и неизвестных понятий) кратко и четко )

Dizhak Vasyl
Dizhak Vasylbir izlenim paylaşıldı3 yıl önce

Amazing book, read every year

Alıntılar

Roman Kudritsky
Roman Kudritskyalıntı yaptı3 yıl önce
Коли в повітрі так багато флюїдів поразки, дуже легко їх вдихнути. Не робіть цього. Не дайте себе обдурити за допомогою статистики. Поразки інших людей є всього лише поразками інших людей, і не більше
Владимир Минченко
Владимир Минченкоalıntı yaptı6 gün önce
нергія поступу підживлює вашу мотивацію. Вона змушує вас рухатися далі. Вона надихає вас. Без неї ви далеко не підете. Якщо ви не маєте мотивації робити те, що робите, ви не досягнете доброго результату.
Енергія поступу виникає тоді, коли ви успішно завершуєте одне завдання й тоді беретеся до наступного. Ніхто не любить застрягати на одному нескінченному проекті, у якому не видно чіткої лінії фінішу. Рити шанці цілих дев’ять місяців і не мати результату, що його можна було б продемонструвати, — таке реально зіпсує настрій будь-кому. Зрештою ви попросту перегоряєте. Щоб підтримувати енергію поступу й вашу мотивацію на належному рівні, сформуйте звичку здобувати маленькі перемоги на шляху до мети. Навіть незначне просування може дати позитивний поштовх вашій роботі. Чим більше часу забирає якась справа, тим менше ймовірно, що ви доведете її до кінця.
Коли ви спершу щось зробите, а тоді запропонуєте це споживачам — тоді ви відчуєте приплив позитивних емоцій. Запланувати меню на рік наперед — це нудно. Придумати нове меню, подати страви, а потім отримати відгуки — ось це захоплює! Тому не чекайте надто довго, бо ризикуєте загасити вогонь свого ентузіазму.
Якщо ж ви конче мусите працювати над тривалим проектом, спробуйте виділяти один день на тиждень (або один на два тижні) для маленьких перемог, які будуть підживлювати ваш ентузіазм. Маленькі перемоги дадуть вам нагоду порадіти і стануть джерелом добрих новин. А ви ж бо потребуєте безперервного потоку добрих новин. Коли кожні два тижні ви можете оголосити про щось нове, це додає енергії вашій команді, а клієнтам — створює привід потішитися.
Отже, запитайте себе: «Що ми можемо зробити за два тижні?» А тоді зробіть це. Випустіть продукт у світ і дозвольте людям користуватися ним, чи покуштувати, чи погратися. Чим швидше продукт опиниться в руках споживача, тим
Kseniia
Kseniiaalıntı yaptı2 ay önce
Завалюй свою справу якомога швидше, завалюй її частіше

Kitap raflarında

Українською, shershnev222
shershnev222
Українською
  • 124
  • 114
Бізнес маст-рід, Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Бізнес маст-рід
  • 21
  • 86
Бестселери, Bookmate
Business&self-development, Svitlana Shevchenko
Svitlana Shevchenko
Business&self-development
  • 123
  • 10
fb2epub
Dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın (bir kerede en fazla 5 tane)